Speelschema

10:30 - 10:55 Opening

11:00 - 11:15 A: veld 1 sv Lelystad - Swift '64

B: veld 6 Almere City FC - sc Deventer

B: veld 2 FC Volendam - BAS

C: veld 3 Heerenveen - FC Amsterdam

D: veld 4 GO Ahead Eagles - SDC Putten

D: veld 7 AZ - vv Unicum

 

11:20 - 11:35 A: veld 1 Feyenoord - FC Groningen

A: veld 6 Helmond Sport - PEC Zwolle

B: veld 2 Sparta - De Graafschap

C: veld 3 ADO Den Haag - Flevo Boys

C: veld 4 FC Twente - NAC

D: veld 7 FC Emmen - Excelsior

 

11:40 - 11:55 A: veld 1 FC Groningen - Swift '64

B: veld 6 FC Volendam - sc Deventer

B: veld 2 Sparta - BAS

C: veld 3 Den Haag - Heerenveen

D: veld 4 vv Unicum -SDC Putten

D: veld 7 AZ - Emmen

 

12:00 - 12:15 A: veld 1 Feyenoord - Helmond Sport

A: veld 6 PEC Zwolle - sv Lelystad

B: veld 2 Almere City FC - De Graafschap

C: veld 3 FC Twente - Flevo Boys

C: veld 4 NAC - FC Amsterdam

D: veld 7 Excelsior - GO Ahead Eagles

 

12:20 - 12:35 A: veld 1 Helmond Sport - Swift '64

B: veld 2 sc Deventer - BAS

B: veld 6 De Graafschap - FC Volendam

C: veld 3 FC Twente - Heerenveen

D: veld 4 AZ - SDC Putten

D: veld 7 Excelsior - vv Unicum

 

12:40 - 12:55 A: veld 1 Feyenoord - PEC Zwolle

A: veld 2 FC Groningen - sv Lelystad

B: veld 6 Sparta - Almere City FC

C: veld 3 NAC - Flevo Boys

C: veld 4 ADO Den Haag - FC Amsterdam

D: veld 7 FC Emmen - GO Ahead Eagles

 

13:00 - 13:15 A: veld 1 Feyenoord - Swift '64

B: veld 2 De Graafschap - BAS

B: veld 6 Almere City FC - FC Volendam

C: veld 3 Heerenveen - Flevo Boys

D: veld 4 AZ - Excelsior

D: veld 7 GO Ahead Eagles - vv Unicum

 

13:20 - 13:35 A: veld 1 Helmond Sport - sv Lelystad

A: veld 2 FC Groningen - PEC Zwolle

B: veld 6 Sparta - sc Deventer

C: veld 3 FC Twente - FC Amsterdam

C: veld 4 ADO Den Haag - NAC

D: veld 7 FC Emmem - SDC Putten

 

13:40 - 13:55 A: veld 1 Feyenoord - sv Lelystad

B: veld 2 Almere City FC - BAS

B: veld 6 De Graafschap - sc Deventer

C: veld 3 Flevo Boys - FC Amsterdam

D: veld 4 AZ - GO Ahead Eagles

D: veld 7 Excelsior - SDC Putten

 

14:00 - 14:15 A: veld 1 PEC Zwolle - Swift '64

A: veld 2 FC Groningen - Helmond Sport

B: veld 6 Sparta - FC Volendam

C: veld 3 Heerenveen - NAC

C: veld 4 FC Twente - ADO Den Haag

D: veld 7 FC Emmen - vv Unicum

14:45 - 15:05 veld 1: C3 tegen D4

veld 6: C4 tegen D3

veld 2: A5 tegen B6

veld 3: A6 tegen B5

veld 4: C5 tegen D6

veld 7: C6 tegen D5

 

15:15 - 15:35 veld 1: A1 tegen B2

veld 6: A2 tegen B1

veld 2: C1 tegen D2

veld 3: C2 tegen D1

veld 4: A3 tegen B4

veld 7: A4 tegen B3

 

15:50 - 16:10 veld 1: verliezers A3/B4 tegen C3/D4

veld 6: verliezers A4/B3 tegen C4/D3

veld 2: winnaars A5/B6 tegen C5/D6

veld 3: winnaars A6/B5 tegen C6/D5

veld 4: verliezers A5/B6 tegen C5/D6

veld 7: verliezers A6/B5 tegen C6/D6

 

16:20 - 16:40 veld 1: winnaars A1/B2 tegen C1/D2

veld 6: winnaars A2/B1 tegen C2/D1

veld 2: verliezers A1/B2 tegen C1/D2

veld 3: verliezers A2/B1 tegen C2/D1

veld 4: winnaars A3/B4 tegen C3/D4

veld 7: winnaars a4/B3 tegen C4/D3

 

16:55 - 17:15 veld 1: wedstrijd om plaats 13 en 14

veld 6: wedstrijd om plaats 15 en16

veld 2: wedstrijd om plaats 17 en 18

veld 3: wedstrijd om plaats 19 en 20

veld 4: wedstrijd om plaats 21 en 22

veld 7: wedstrijd om plaats 23 en 24

 

17:25 - 17:45 veld 1: wedstrijd om plaats 3 en 4

veld 6: wedstrijd om plaats 5 en 6

veld 2: wedstrijd om plaats 7 en 8

veld 3: wedstrijd om plaats 9 en 10

veld 4: wedstrijd om plaats 11 en 12

 

17:50 - 18:20 FINALE

 

18:20 - 18:50 Prijsuitreiking

Poule B

 

Sparta Rotterdam

Almere City fc

De Graafschap

fc Volendam

sc Deventer

BAS

Poule C

 

fc Twente

ADO Den Haag

sc Heerenveen

NAC

Flevoboys

fc Amsterdam

Poule D

 

AZ

fc Emmen

Excelsior

Go Ahead Eagles

vv Unicum

SDC Putten

Poule A

 

Feyenoord

fc Groningen

Helmond Sport

PEC Zwolle

sv Lelystad

Swift'64

Stichting Lesley en Sven Boerebach