Speelschema

Stichting Lesley en Sven Boerebach

Poule B


Sparta Rotterdam

Almere City fc

De Graafschap

fc Volendam

sc Deventer

BAS

Poule C


fc Twente

ADO Den Haag

sc Heerenveen

NAC

Flevoboys

fc Amsterdam

Poule D


AZ

fc Emmen

Excelsior

Go Ahead Eagles

vv Unicum

SDC Putten

10:30 - 10:55 Opening   

 

11:00 - 11:15 A: veld 1 sv Lelystad - Swift '64

                        B: veld 6 Almere City FC - sc Deventer

                        B: veld 2 FC Volendam - BAS

                        C: veld 3 Heerenveen - FC Amsterdam

                        D: veld 4 GO Ahead Eagles - SDC Putten     

                        D: veld 7 AZ - vv Unicum


11:20 - 11:35 A: veld 1 Feyenoord - FC Groningen   

                        A: veld 6 Helmond Sport - PEC Zwolle

                        B: veld 2 Sparta - De Graafschap

                        C: veld 3 ADO Den Haag - Flevo Boys

                        C: veld 4 FC Twente - NAC

                        D: veld 7 FC Emmen - Excelsior


11:40 - 11:55 A: veld 1 FC Groningen - Swift '64

     B: veld 6  FC Volendam - sc Deventer

     B: veld 2 Sparta - BAS

     C: veld 3 Den Haag - Heerenveen

     D: veld 4 vv Unicum -SDC Putten

     D: veld 7 AZ - Emmen


12:00 - 12:15 A: veld 1 Feyenoord - Helmond Sport

     A: veld 6 PEC Zwolle - sv Lelystad

     B: veld 2 Almere City FC - De Graafschap

     C: veld 3 FC Twente - Flevo Boys

     C: veld 4 NAC - FC Amsterdam

     D: veld 7 Excelsior - GO Ahead Eagles


12:20 - 12:35 A: veld 1 Helmond Sport - Swift '64

     B: veld 2 sc Deventer - BAS

     B: veld 6 De Graafschap - FC Volendam

     C: veld 3 FC Twente - Heerenveen

     D: veld 4 AZ - SDC Putten

     D: veld 7 Excelsior - vv Unicum


12:40 - 12:55 A: veld 1 Feyenoord - PEC Zwolle

     A: veld 2 FC Groningen - sv Lelystad 

     B: veld 6 Sparta - Almere City FC

     C: veld 3 NAC - Flevo Boys

     C: veld 4 ADO Den Haag - FC Amsterdam

     D: veld 7 FC Emmen - GO Ahead Eagles


13:00 - 13:15 A: veld 1 Feyenoord - Swift '64

    B: veld 2 De Graafschap - BAS

    B: veld 6 Almere City FC - FC Volendam

    C: veld 3 Heerenveen - Flevo Boys

    D: veld 4 AZ - Excelsior

    D: veld 7 GO Ahead Eagles - vv Unicum


13:20 - 13:35 A: veld 1 Helmond Sport - sv Lelystad

     A: veld 2 FC Groningen - PEC Zwolle

     B: veld 6 Sparta - sc Deventer

     C: veld 3 FC Twente - FC Amsterdam

     C: veld 4 ADO Den Haag - NAC

     D: veld 7 FC Emmem - SDC Putten


13:40 - 13:55 A: veld 1 Feyenoord - sv Lelystad

     B: veld 2 Almere City FC - BAS

     B: veld 6 De Graafschap - sc Deventer

     C: veld 3 Flevo Boys - FC Amsterdam

     D: veld 4  AZ - GO Ahead Eagles

     D: veld 7 Excelsior - SDC Putten


14:00 - 14:15 A: veld 1 PEC Zwolle - Swift '64

     A: veld 2 FC Groningen - Helmond Sport

     B: veld 6 Sparta - FC Volendam

     C: veld 3 Heerenveen - NAC

     C: veld 4 FC Twente - ADO Den Haag

     D: veld 7 FC Emmen - vv Unicum

       

14:45 - 15:05 veld 1: C3 tegen D4

     veld 6: C4 tegen D3

                        veld 2: A5 tegen B6

                        veld 3: A6 tegen B5

                        veld 4: C5 tegen D6

     veld 7: C6 tegen D5 


15:15 - 15:35 veld 1: A1 tegen B2 

                        veld 6: A2 tegen B1

                        veld 2: C1 tegen D2

                        veld 3: C2 tegen D1

                        veld 4: A3 tegen B4

     veld 7: A4 tegen B3


15:50 - 16:10 veld 1: verliezers A3/B4 tegen C3/D4 

     veld 6: verliezers A4/B3 tegen C4/D3

     veld 2: winnaars A5/B6 tegen C5/D6

     veld 3: winnaars A6/B5 tegen C6/D5

     veld 4: verliezers A5/B6 tegen C5/D6

     veld 7: verliezers A6/B5 tegen C6/D6


16:20 - 16:40  veld 1: winnaars A1/B2 tegen C1/D2

                         veld 6: winnaars A2/B1 tegen C2/D1

                         veld 2: verliezers A1/B2 tegen C1/D2

      veld 3: verliezers A2/B1 tegen C2/D1

      veld 4: winnaars A3/B4 tegen C3/D4

      veld 7: winnaars a4/B3 tegen C4/D3


16:55 - 17:15 veld 1: wedstrijd om plaats 13 en 14

     veld 6: wedstrijd om plaats 15 en16

     veld 2: wedstrijd om plaats 17 en 18

     veld 3: wedstrijd om plaats 19 en 20

     veld 4: wedstrijd om plaats 21 en 22

     veld 7: wedstrijd om plaats 23 en 24


17:25 - 17:45 veld 1: wedstrijd om plaats 3 en 4

     veld 6: wedstrijd om plaats 5 en 6

     veld 2: wedstrijd om plaats 7 en 8

     veld 3: wedstrijd om plaats 9 en 10

     veld 4: wedstrijd om plaats 11 en 12 


17:50 - 18:20 FINALE     


18:20 - 18:50 Prijsuitreiking

Poule A


Feyenoord

fc Groningen

Helmond Sport

PEC Zwolle

sv Lelystad

Swift'64