Uitslagen

Poule A

 

sv Lelystad - PSV 1 - 1

NAC - FC Weesp 3 - 1

sv Lelystad - ADO Den Haag 0 - 1

PSV - FC Weesp 0 - 0

NAC - ADO Den Haag 1 - 0

sv Lelystad - FC Weesp 1 - 2

PSV - NAC 1 - 1

ADO Den Haag - FC Weesp 0 - 0

sv Lelystad - NAC 0 - 6

PSV - ADO Den Haag 1 - 0

Poule C

 

Swift '64 - GO Ahead Eagles 0 - 9

Almere City FC - Feyenoord 0 - 0

Swift '64 - FC Twente 0 - 6

Feyenoord - GO Ahead Eagles 0 - 2

Almere City FC - FC Twente 1 - 0

Swift '64 - Feyenoord 0 - 4

GO Ahead Eagles - FC Twente 0 - 0

Swift '64 - Almere City FC 0 - 12

Feyenoord - FC Twente 3 - 0

Almere City FC - GO Ahead Eagles 2 - 1

 

Poule uitslagen

1NAC 4 10 11-2

2 PSV 4 6 3-2

3 FC Weesp 4 5 3-4

4 ADO Den Haag 4 4 1-2

5 sv Lelystad 4 1 2-10

 

1 Ajax 4 12 14-0

2 Helmond Sport 4 7 7-3

3 De Graafschap 4 5 6-4

4 PEC Zwolle 4 4 2-2

5 Reaal Dronten 4 0 0-20

 

1 Almere City FC 4 10 15-1

2 GO Ahead Eagles 4 7 12-2

3 Feyenoord 4 7 7-2

4 FC Twente 4 4 6-4

5 Swift '64 4 0 0-31

 

1 Sparta 4 10 9-2

2 AZ 4 9 4-2

3 vv Unicum 4 7 4-4

4 Volendam 4 3 1-4

5 Urk 4 0 2-8

FINALE

Almere City FC - Sparta 1 - 4

 

Wedstijd om plek 3

NAC - PSV 1 - 0

Wedstijd om plek 5

AZ - GO Ahead Eagles 2 - 0

 

Wedstijd om plek 7

Helmond Sport - Ajax 1 - 7

 

Wedstijd om plek 9 Feyenoord - FC Twente 1 - 1 (FC Twente wint na strafschoppen)

Wedstijd om plek 11 PEC Zwolle - ADO Den Haag 0 - 1

 

Wedstijd om plek 13 Volendam - vv Unicum 1 - 0

 

Wedstijd om plek 15 FC Weesp - De Graafschap 1 - 1 (De Graafschap wint na strafschoppen)

 

Wedstijd om plek 17 sv Lelystad - Urk 0 - 2

Wedstijd om plek 19 Reaal Dronten - Swift '64 1 - 3

 

Poule B

 

Reaal Dronten - Ajax 0 - 8

De Graafschap - PEC Zwolle 0 - 0

Ajax - Helmond Sport 2 - 0

Reaal Dronten - PEC Zwolle 0 - 2

De Graafschap - Helmond Sport 1 - 1

Ajax - PEC Zwolle 1 - 0

Reaal Dronten - Helmond Sport 0 - 5

Ajax - De Graafschap 3 - 0

Helmond Sport - PEC Zwolle 1 - 0

Reaal Dronten - De Graafschap 0 - 5

Kwartfinales

NAC - Helmond Sport 4 - 0

PSV - Ajax 0 - 0 (PSV wint na strafschoppen)

Almere City FC - AZ 1 - 0

GO Ahead Eagles - Sparta 2 - 4

 

Wedstijden om plek 9 FC Weesp - PEC Zwolle 1 - 1 (PEC Zwolle wint na strafschoppen)

ADO Den Haag - De Graafschap 3 - 0

Feyenoord - Volendam 3 - 0

FC Twente - vv Unicum 1 - 0

 

Halve finales

NAC - Almere City FC 1 - 1 (Almere City FC wint na strafschoppen)

PSV - Sparta 0 - 2

 

Wedstijden om plek 5

Helmond Sport - AZ 1 - 2

Ajax - GO Ahead Eagles 0 - 4

 

Wedstijden om plek 9

PEC Zwolle - Feyenoord 0 - 3

ADO Den Haag - FC Twente 1 - 2

 

Wedstijden om plek 13

FC Weesp - Volendam 0 - 1

De Graafschap - vv Unicum 0 - 2

 

Wedstijden om plek 17

sv Lelystad - Reaal Dronten 2 - 1

Swift '64 - Urk 0 - 2

 

 

Poule D

 

vv Unicum - Volendam 1 - 0

AZ - Urk 1 - 0

Sparta - Volendam 2 - 0

vv Unicum - Urk 2 - 1

AZ - Sparta 0 - 2

Volendam - Urk 1 - 0

vv Unicum - Sparta 1 - 1

AZ - Volendam 1 - 0

Sparta - Urk 4 - 1

vv Unicum - AZ 0 - 2

Sven Boerebach's Fairplaycup

 

1 Sparta 6.85

2 Almere City FC 7.00

3 NAC 8.42

4 PSV 8.57

5 AZ 6.57

6 GO Ahead Eagles 8.57

7 Ajax 7.14

8 Helmond Sport 7.14

9 FC Twente 8.14

10 Feyenoord 7.71

11 PEC Zwolle 6.57

12 ADO Den Haag 7.85

13 Volendam 7.42

14 vv Unicum 6.57

15 De Graafschap 6.57

16 FC Weesp 6.71

17 Urk 6.83

18 sv Lelystad 7.00

19 Swift '64 8.66 SVEN BOEREBACH'S FAIR PLAY CUP!!!!!

20 Reaal Dronten 7.33

Copyright Stichting Lesley en Sven Boerebach

Stichting Lesley en Sven Boerebach